• Żubry
  • Sarny

Zapraszamy Państwa do wspólnego czynu społecznego oraz na spacer pamiątkową ścieżką

Zapraszamy Państwa do wspólnego czynu społecznego oraz na spacer pamiątkową ścieżką

W sobotę, 9 października 2021r. oraz na spacer pamiątkową ścieżką w niedzielę, 17 października 2021r

Szanowni Państwo

Zapraszamy Państwa do wspólnego czynu społecznego - w sobotę, 9 października 2021r. oraz na spacer  pamiątkową ścieżką w niedzielę, 17 października 2021r.

Stowarzyszenie Wspólna Białowieża, Białowieska Akademia Bioróżnorodności oraz Urząd Gminy Białowieża zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Białowieża (oraz gmin sąsiadujących) do wspólnego świętowania setnej rocznicy powstania Białowieskiego Parku Narodowego.

Jest to inicjatywa społeczna i nasze zaproszenie do współpracy kierujemy bardzo szeroko, a wszystkie osoby, instytucje i organizacje, które mają  pomysły na uświetnienie tego jubileuszu, a także pomysły na dodatkowe działania w dniu 9.10.2021r prosimy o zgłaszanie inicjatyw (osoby do kontaktu: Iwona Ruczyńska tel: 883 074 181 oraz Olimpia Pabian tel. 692 012 087) 

Szczegóły w załączniku do pobrania