• Żubry
  • Sarny

Zaproszenie do udziału w marszu na orientację "Żubrowym Szlakiem" dnia 22.09.2018 r w Topile

Zaproszenie do udziału w marszu na orientację "Żubrowym Szlakiem" dnia 22.09.2018 r w Topile

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu Puszcza i ludzie" pragnie zaprosić Państwa  do wzięcia udziału w grze terenowej marsz na orientacje "Żubrowym Szlakiem" który odbędzie się 22 września o godzinie 11:00 w miejscowości Topiło. Szczegółowe informację dostępne w przesłanych załącznikach.

W marszu mogą brać udział drużyny składające się 3-4 osób.

Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem strony http://lucznik.pttk.radom.pl/ oraz https://puszczailudzie.info/. Można również zapisać się mailowo, przesyłając wiadomość na adres lucyna.lewczuk@powiat.hajnowka.pl.  Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września włącznie. Ilość miejsc  ograniczona.

Termin marszu:           22.09.2018 r. (sobota)

Godzina:                     11.30 – 15.00

Miejsce:                      Topiło, start i meta - wiata obok stacji kolejki

W ramach gry przygotowano dla zawodników trasę leśną o niewielkim stopniu trudności, która będzie odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych – zarówno dla dzieci, jak i dla seniorów. Zachęcamy do udziału w imprezie całe rodziny, spacer po lesie to ogromna przyjemność, a ponadto okazja do tego, by przyjrzeć się z bliska przyrodzie najpiękniejszego chyba zakątka Polski. Chociaż impreza zakłada pewną formę współzawodnictwa, a dla najlepszych przewidziano wspaniałe nagrody, organizatorzy liczą na to, że w grze wezmą udział przede wszystkim ci, którym zależy na zdrowym spędzeniu wolnego czasu w weekend. Po zakończeniu marszu będzie można wziąć udział w kameralnym spotkaniu integracyjnym połączonym z pieczeniem kiełbasek. Dla wszystkich przygotowano również pamiątkowe upominki.