• Żubry
  • Sarny

Dobry występ gimnazjalistów z Białowieży

Dobry występ gimnazjalistów z Białowieży

Kolejne dobre zawody rozegrali siatkarze z białowieskiego gimnazjum.

W rywalizacji o awans do finałów grupy południowej w piłce siatkowej nieznacznie przegrali z gospodarzami półfinałów PG Tykocin 1:2, zajmując drugie miejsce w turnieju. Po drodze wyeliminowali drużynę PG Dziadkowice / 2:0 /, z którymi wyraźnie przegrali w czasie turnieju „ Gramy dla Papieża” oraz bez problemów pokonali PG 4 Bielsk Podlaski 2:1, kontrolując przebieg spotkania. Na podkreślenie  fakt, że nasi chłopcy do Tykocina pojechali osłabieni ze względu na choroby kilku zawodników. W ostatnich tygodniach do pracy z gimnazjalistami dołączył pedagog naszej szkoły - były uczeń i zawodnik UKS Olimpijczyk Białowieża Piotr Leoniuk, który wyzwolił nowe „chęci i siły” w pracy treningowej naszych uczniów.
 
Skład drużyny: Bruszewski Jakub, Sikorski Krzysztof, Iwaniuk Sebastian, Kacprzak Kacper, Kosiński Bartłomiej Jan, Sieńczuk Paweł, Skiepko Dawid, Skiepko Krystian, Wołkowycki Jakub, Woźniak Oskar Tomasz, Winnicki Hubert Gabriel. 

Opracował nauczyciel w-f: Jarosław Kutikow