• Żubry
  • Sarny

Drugie miejsce w Turnieju Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Białowieża.

Drugie miejsce w Turnieju Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Białowieża.

Kolejny cykliczny turniej piłki siatkowej szóstek chłopców zorganizowano dzięki środkom Urzędu Gminy Białowieża....

Kolejny cykliczny turniej piłki siatkowej szóstek chłopców zorganizowano dzięki środkom Urzędu Gminy Białowieża. UKS do zawodów zaprosił trzy drużyny chłopców klas VII-VIII. Obok gospodarzy UKS Olimpijczyk Białowieża, w turnieju wystartowały SP Dziadkowice, UKS Record Szepietowo oraz SP 1 Wysokie Mazowieckie. Po ponad trzygodzinnym graniu ... do turnieju dołączył pod nieobecność Wójta Gminy Białowieża, specjalista do spraw sportu, kultury i turystyki w naszej gminie Mateusz Gutowski, który obserwując zmagania w ostatnim meczu docenił piękno i zmienność siatkówki. Po przegranym gładko pierwszym secie przez UKS Olimpijczyk, nastąpiła "oczekiwana" od początku metamorfoza w drugim i trzecim wygranym secie, która dała drugie miejsce gospodarzom i srebrne medale, wręczone wspólnie z Prezesem UKS Jarosławem Kutikow. Każda z trzech pierwszych drużyn na zakończenie turnieju otrzymała nagrody upominki oraz piękne dyplomy. Dodatkowo wybrano najlepszego zawodnika z każdej drużyny, którzy uhonorowani zostali nagrodami specjalnymi Wójta Gminy Białowieża Alberta Litwinowicza. Gratulacje.


Opracował: Jarosław Kutikow