• Żubry
  • Sarny

Mikołajkowy turniej gimnazjalistów

Mikołajkowy turniej gimnazjalistów

Z okazji „Mikołajek” do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży na turniej piłki siatkowej przybyli gimnazjaliści z Białegostoku i Sokółki.

Łącznie zmierzyły się ze sobą 4 zespoły rywalizujące systemem: każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju o Puchar Wójta Gminy Białowieża okazał się MUKS Piętnastka Białystok, a zawodnicy z naszej szkoły, pokonując dwie drużyny z Sokółki, uplasowali się na drugim miejscu. Była to dobra prognoza  przed zbliżającymi się mistrzostwami powiatu.  Organizatorzy dzięki hojności sponsorów, przygotowali pamiątkowe medale, dyplomy oraz statuetki dla najlepszych zawodników.

Na zakończenie turnieju w  rolę „Świętego Mikołaja” wcieliła się   Pani wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży Barbara Leoniuk, wręczając uczestnikom ufundowane pamiątki i trofea. Patronat nad turniejem objęli: Wójt Gminy Białowieża, Białowieski Ośrodek Kultury, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży oraz UKS Olimpijczyk Białowieża.

Organizatorzy.