• Żubry
  • Sarny

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w siatkówce

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w siatkówce

Bardzo miłą niespodziankę sprawiły uczennice klas piątych w powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w siatkówce, które w dniu 14 grudnia odbyły się w Kleszczelach. Chociaż nie były faworytkami to już w pierwszym meczu pokonały starsze koleżanki z klas szóstych 2:0 z Czeremchy, zapewniając sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. W drugim meczu uległy 0:2 bardzo dobrze dysponowanym w zagrywce szóstoklasistkom z Kleszczel. Rok różnicy w tym wieku robi ogromną różnicę, jednak bardzo dobre przygotowanie techniczne pozwoliło na pokonanie faworytek z Czeremchy. Duże brawa. Teraz czeka nas jeszcze większa praca na treningach, aby zdecydowanie poprawić element zagrywki. Gratulacje.

Nauczyciel: Jarosław Kutikow