• Żubry
  • Sarny

Sukces OSP Białowieża

Sukces OSP Białowieża

14 listopada Ochotnicza Straż Pożarna w Białowieży wzięła udział w turnieju o Puchar Prezesa OSP Hajnówka w piłce nożnej...

14 listopada Ochotnicza Straż Pożarna w Białowieży wzięła udział w turnieju o Puchar Prezesa OSP Hajnówka w piłce nożnej. Nasza drużyna wygrała 2:0 z Aresztem Śledzczym w Hajnówce, 1:0 z SG Czeremcha i 4:0 z OSP Hajnówka. Zremisowała  0:0 z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce. Przegrała 1:3 z Komenda Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce. Ostatecznie zespół zajął 2 miejsce.

Skład zespołu: Ernest Wołosowicz (kapitan), Piotr Orzechowski, Mateusz Gutowski, Michał Wołkowycki, Wojciech Lisicki, Marcin Borowski, Paweł Sieńczuk. Trener: Karol Wojciechowski. Najlepszym bramkarzem zawodów został wybrany Maciej Borowski z naszego zespołu.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wspaniałej organizacji.

Mateusz Gutowski