• Żubry
  • Sarny

Turniej dziewcząt w Wysokim Mazowieckim

Turniej dziewcząt w Wysokim Mazowieckim

Udany występ siatkarek w Wysokim Mazowieckim w turnieju o Puchar Burmistrza miasta Wysokie Mazowieckie...

Udany występ siatkarek w Wysokim Mazowieckim w turnieju o Puchar Burmistrza miasta Wysokie Mazowieckie. W rozgrywkach czwórek dziewcząt wystartowały po dwie czwórki UKS Olimpijczyk Białowieża, UKS Record  Szepietowo i gospodarzy UKS Jedyneczka Wysokie Mazowieckie. Wyjazd zorganizowano dzięki środkom Urzędu Gminy Białowieża. UKS Olimpijczyk 1 po przegranej w pierwszym meczu odniósł kolejne cztery zwycięstwa i zajął drugie miejsce. UKS Olimpijczyk 2 pomimo ambitnej postawy przegrał swoje spotkania i zajmując VI miejsce może poszczycić się niezłym występem. Jak zwykle wspaniała atmosfera i zacięta rywalizacja o każdy punkt pozwoliły na zebranie kolejnych doświadczeń. Gratulacje. Skład Katarzyna Bajko, Marta Charkiewicz, Magdalena Chilecka, Oliwia Krasowska, Julia Ozougwu, Julia Sieńczuk, Oliwia Topolewska, Maria Wołosik,


Opiekun: Jarosław Kutikow