• Żubry
  • Sarny

Wspaniały początek NOWEGO ROKU siatkarek z podstawówki

Wspaniały początek NOWEGO ROKU siatkarek z podstawówki

Półfinał Grupy Południowej Igrzysk Dzieci w siatkówce szkół podstawowych był znakomitym początkiem ROKU dla naszych dziewcząt. Wspólny z chłopakami wyjazd do Moniek przyniósł kolejny awans w trudnym turnieju siatkarskim. Pierwszy mecz z gospodyniami zaczęliśmy od porażki wyraźnie przegrywając 0:2 z bardzo dobrze przygotowanymi dziewczętami z SP2 Mońki. Do kolejnego spotkania z SP Dziadkowicami nasze podopieczne przystąpiły bardzo zdeterminowane. Dobra lekcja siatkówki od Moniek dała efekt już w pierwszym secie. Bardzo skuteczna, choć zacięta gra przyniosła wyszarpane zwycięstwo czwórki  Katarzyna Bajko, Magdalena Chilecka, Julia Sieńczuk, Maria Wołosik, Julia Ozougwu. W drugim secie po bardzo wyrównanej grze czwórki Marta Charkiewicz, Magdalena Gabiec, Oliwia Krasowska, Maria Marczuk, Oliwia Topolewska, minimalnie górą okazały się dziewczęta z Dziadkowic. O zwycięstwie i awansie do Finału grupy zadecydować miał tie-break. Super zagrania przyniosły ostatecznie upragnione zwycięstwo 2:1 oraz awans naszych młodych siatkarek do Finału. Gratulacje.

Opiekunowie: Piotr Leoniuk, Jarosław Kutikow