• Żubry
  • Sarny

Kino z Biedronką w Hajnówce!

Kino z Biedronką w Hajnówce!

18.08.2016r. do Hajnówki zawita „Kino z Biedronką”. O godz. 21.30 przy sklepie Biedronka przy ul. Białowieskiej 5E odbędzie się projekcja plenerowa...

18.08.2016r. do Hajnówki zawita „Kino z Biedronką”. O godz. 21.30 przy sklepie Biedronka przy ul. Białowieskiej 5E odbędzie się projekcja plenerowa.
Wyświetlony zostanie film „Dzień dobry, Kocham Cię!”. Wstęp wolny.

Nasze miasto to jedno z 16 w Polsce, w których realizowany jest ten filmowy projekt. Organizatorem przedsięwzięcia jest właściciel sieci sklepów Biedronka Jeronimo Martins Polska przy współpracy z Outdoor Cinema, odpowiadającego za obsługę audiowizualną.

Bezpłatne pokazy filmowe odbywają się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka. Na publiczność czeka specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi, plenerowy ekran kinowy oraz specjalna atrakcja w postaci fotościanki, dzięki której każdy może stać się gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii.

ZAPRASZAMY!!