Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS w piłce siatkowej mężczyzn

6 kwietnia (sobota) 2019 rok

PODLASKIE ZRZESZENIE LZS W BIAŁYMSTOKU ORAZ URZĄD GMINY W BIAŁOWIEŻY SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA:
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS w piłce siatkowej mężczyzn
Miejsce zawodów: Białowieża, sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży oraz Technikum Leśnego w Białowieży. Godzina rozpoczęcia: 9.30.
Termin: 6 kwietnia (sobota) 2019 rok.
Grupa A (Zespół Szkolno-Przedszkolny)    Grupa B (Technikum Leśne)
Gmina Białowieża                                    Studencki Czwartek Michałowo
Fantazja Mońki                                       Żubr Białowieża
Lasy Państwowe                                     Żubr Bielsk Podlaski
Wersal Białystok                                     JIMI Bestios Białystok
Spotkania o miejsca 1-4 odbywają się na sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży, spotkania o miejsca 5-8 na sali Technikum Leśnego w Białowieży.

Partnerzy zawodów:

PATRONAT HONOROWY POSŁA NA SEJM RP ROBERTA TYSZKIEWICZA