• Żubry
  • Sarny

PODLASKA OKTAWA KULTUR

PODLASKA OKTAWA KULTUR

IX Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru PODLASKA OKTAWA KULTUR

26-31.07.2016r.
Już po raz dziewiąty w Województwie Podlaskim odbędzie się niezwykłe barwny, wielokulturowy festiwal Podlaska Oktawa Kultur. W wielu miastach będą miały miejsce liczne koncerty z udziałem zagranicznych zespołów. Będziemy mogli podziwiać artystów m.in. z Włoch, Rumunii, Chorwacji, Słowacji, Maroka czy Węgier. Do Hajnówki również zawitają festiwalowi goście.

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury i Hajnowski Dom Kultury
zapraszają na koncert organizowany w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki, Sztuki i Folkloru Podlaska Oktawa Kultur 29.07.2016r. (piątek), godz. 18.00 Amfiteatr miejski w Hajnówce

Wystąpią: MASTERS KILIC-KALKAN (Turcja) oraz VARGOVĆAN (Słowacja).