• Żubry
  • Sarny

„STWÓRZMY NASZĄ WIZYTÓWKĘ”

„STWÓRZMY NASZĄ WIZYTÓWKĘ”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W INICJATYWIE „STWÓRZMY NASZĄ WIZYTÓWKĘ” wspólne działanie mieszkańców Białowieży dla poprawy wizerunku miejscowości

29 lipca 2016 r. (piątek) o godz. 14:00 przyjdź na występ na skarpie przed Urzędem Gminy, a dowiesz się, jak możesz pomóc. Włącz się w nasze działanie, wspólnie stworzymy przestrzeń, która stanie się wizytówką naszej miejscowości.

Projekt  „STWÓRZMY NASZĄ WIZYTÓWKĘ”– wspólne działanie mieszkańców Białowieży dla poprawy wizerunku miejscowości jest inicjatywą Towarzystwa Przyjaciół Białowieży, która otrzymała dofinasowanie w ramach programu Działaj Lokalnie IX 2016 Programu Polska-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.