• Żubry
  • Sarny

Hotel Białowieski

Hotel Białowieski

Hotel "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA to obiekt położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Zaciszna lokalizacja, unikalny mikroklimat, bezpośrednie sąsiedztwo terenów objętych ochroną w ramach programu "Natura 2000", a jednocześnie bliskość Białowieskiego Parku Narodowego i zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku.

 

Ośrodek SPA Hotelu "Białowieski" to największy kompleks saun i gabinetów w Białowieży, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce. Oferujemy pełen wachlarz zabiegów SPA z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków, które odprężą umysł i przywrócą piękno. Basen i strefa saun zapewni relaks, a oferta pool baru wprawi w dobry nastrój. Podgrzewane, zewnętrzne jacuzzi zaprasza do kąpieli przez cały rok.

Puszcza Białowieska już od czasu Jagiellonów służy jako miejsce spotkań, gdzie ważne osobistości z dala od zgiełku i ciekawskich uszu podejmują istotne decyzje. Właśnie tutaj Jagiełło wraz z Witoldem polowali w 1409 r., przygotowując zapasy i taktykę na wojnę z Zakonem Krzyżackim. Bywali tu także Zygmunt August, Stefan Batory, Jan Kazimierz, Stanisław Poniatowski. Po rozbiorach, stała się ulubioną myśliwską rezydencją Romanowów, zaś już w wolnej Polsce dołączyła do miejscowości, w których władze Rzeczypospolitej podejmowały dyplomatów polowaniami. W nawiązaniu do tych chlubnych tradycji oferujemy elastyczną przestrzeń konferencyjną i kompleksową obsługę wydarzeń biznesowych, włącznie z programem artystycznym i organizacją wolnego czasu uczestników. Zorganizujemy w Białowieży Wasze najlepsze konferencje, eventy i spotkania integracyjne.

Restauracja Hotelu "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA oferuje specjały kuchni podlaskiej, myśliwskiej i kresowej. Z myślą o gościach dbających o linię dużą wagę przywiązujemy również do potraw lekkich, przyrządzanych na miejscu z ekologicznych produktów. Po dniu pełnym wrażeń proponujemy relaks w nocnym klubie.

Hotel "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA to także miejsce przyjazne rowerzystom. Udostępniamy wygodne, turystyczne rowery, umożliwiające poznawanie pierwotnej puszczy podczas wycieczek.

Kontakt
Hotel „Białowieski”***
ul. Waszkiewicza 218 B
17-230 Białowieża     
Rezerwacje indywidualne/recepcja: tel. +48 85 681 20 22, fax: 85 681 20 21
Rezerwacje grupowe/marketing: tel. +48 85 744 43 80, fax: 85 744 45 34,


mail: incoming@hotel.bialowieza.pl

www:  http://www.hotel.bialowieza.pl


Nature Travel s.j. M. Czarny, J. Sorko-Czarny
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 204
15-888 Białystok