• Żubry
  • Sarny

Hotel Żubrówka

Hotel Żubrówka

Hotel Żubrówka **** Białowieża to czterogwiazdkowy obiekt położony w sercu Puszczy Białowieskiej w uroczej miejscowości Białowieża.

Hotel Żubrówka **** Białowieża może zaoferować Państwu: - 250 miejsc noclegowych
- 4 pokoje jednoosobowe, 102 dwuosobowe oraz 6 apartamentów. Pokoje standardowo wyposażone są w łazienki, telefony, minibary, suszarki, TV- Sat, łącze internetowe, elektroniczny system otwierania drzwi i włączania światła. W ofercie posiadamy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Hotel wyposażony jest w sklepik hotelowy z pamiątkami, pokój zabaw dla dzieci, dostawki
i łóżeczka dla dzieci, kantor, sejfy depozytowe, parking, pokoje dla niepełnosprawnych, wypożyczalnię rowerów, nart biegowych, sanek, kijków do Nordic Walking oraz akceptuje zwierzęta.

Zapraszamy do Centrum SPA, gdzie do dyspozycji Gości oddaliśmy 8 gabinetów zabiegowych, w tym gabinety masażu, kosmetyczne, do zabiegów na ciało, manicure-pedicure oraz hydroterapii. Zakochanym proponujemy pokój dla par z dwoma łożami zabiegowymi. Zabiegi odnowy biologicznej wykonywane są z zastosowaniem kosmetyków ekskluzywnej firmy Pevonia Botanica. Produkty tej Firmy ze względu na swoją potwierdzoną skuteczność w zwalczaniu efektów starzenia i promowaniu wyglądającej młodzieńczo, zdrowej skóry zapewniają właściwą pielęgnację i przynoszą widoczne efekty. Natomiast pomiędzy zabiegami zapraszamy Państwa na odpoczynek w Grocie Solnej lub pokoju relaksacyjnym, gdzie będzie można skosztować aromatycznych wód i herbat.

Miłym dopełnieniem wypoczynku niech będzie również wizyta w kompleksie basenowym,
w skład, którego wchodzą basen rekreacyjny, przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci, pieczara wodna z atrakcjami, natrysk wrażeń, sauna fińska, sauna infrared, łaźnia parowa oraz dwa jacuzzi.

Wyżywienie – Dumą naszej hotelowej kuchni jest Restauracja „Żubrówka”. Restauracja mieści się w trzech salach - Kominkowej, Bankietowej i Sali Głównej. Sala Główna mieści do 100 osób. Sala Bankietowa do 60 osób. Wykorzystując wszystkie sale istnieje możliwość organizacji bankietów zasiadanych do 160 osób a w formie bufetu do 250 osób. Sala Myśliwska - Kameralna sala z dużym kominkiem na 25 miejsc. Śniadania wydawane są
w godz. od 7.30 do 11.00 w formie bufetu szwedzkiego (powyżej dziesięciu osób). Do naszej Restauracji zapraszamy codziennie od godz. 7.30 do 22.00 (w okresie letnim od godz. 7.30 do 24.00).

Naszych Gości zapraszamy także do Kawiarni (50 miejsc) znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie holu recepcyjnego. Kawiarnia jest czynna w godzinach od 11:00 do 20:00.
Klub Nocny "Carski Buduar" (80 miejsc) znajduje się w podziemiach Hotelu, otwarty jest
w piątki oraz soboty w godzinach od 21:00 do 4:00 (inne dni otwarcia obowiązują w okresie letnim lub terminach specjalnych, tj. długie weekendy, święta itp.).

Zapraszamy do współpracy w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz imprez integracyjnych. Białowieskie Centrum Konferencyjne na 500 miejsc, z możliwością podziału na cztery mniejsze sale, z których każda wyposażona jest w autonomiczny system prezentacji audio-wizualnych. Na specjalne życzenie gości organizujemy: biesiady przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej, przejażdżki bryczkami, przejazdy kolejką wąskotorową, wycieczki krajoznawcze czy imprezy typu incentive.

Hotel Żubrówka **** Białowieża
adres: 17-230  Białowieża, ul. Olgi Gabiec   6
nr telefonu: +48 85 681 23 03
fax: +48 85 681 25 70

adres e-mail:  recepcja@hotel-zubrowka.pl

strona www: http://www.hotel-zubrowka.pl