• Żubry
  • Sarny

Pływanie katamaranem po rzece Narewka

Pływanie katamaranem po rzece Narewka

PŁYWANIE KATAMARANEM PO RZECE NAREWKA W BIAŁOWIEŻY

W Białowieży powstała nowa atrakcja turystyczna, to pływanie katamaranem po rzece Narewka. Tutaj turysta może zwiedzić dolinę rzeki, która jest miejscem urokliwym, magicznym. W gąszczu trzcin można usłyszeć derkacza i inne ptaki. Swym śpiewem wprowadzą Cię Drogi Turysto w niesamowity nastrój. Narewka nie jest zbyt trudna do płynięcia, szlak wodny jest bardzo malowniczy i różnorodny. Dziewiczy wygląd rzeki zapewni niepowtarzalne wrażenia i sprawi, że zapragniesz tu powrócić.
    
Katamaranem można przepłynąć od mostu przy ul. Parkowej do mostu przy ul. Mostowej i z powrotem z możliwością zwiedzenia wieży widokowej przy ul. Mostowej. Czas trasy to 50 minut plus czas przeznaczony na wieżę widokową, aby turysta mógł zobaczyć panoramę rzeki Narewka oraz Białowieżę z góry. Katamaran stacjonuje przy przystani kajakowej obok szkoły podstawowej, mieści 10 osób.

Możliwe są rejsy grupowe oraz indywidualne. Katamaran można zarezerwować na dany dzień i godzinę dzwoniąc pod numer 606937281 lub 795478554.

SPŁYW KAJAKIEM

Zapraszamy na aktywny wypoczynek, gdzie można poznać piękną i zaskakującą rzekę Narewka w Białowieży. Chwyć za wiosła i wybierz się na spotkanie oko w oko z przyrodą. Można tu spotkać bobra, łosia, pasące się koniki polskie i różnorodne ptactwo. Popłyń wśród wysokich, zalesionych brzegów. Trasa spływu jest kręta, czasami prosta, różnorodna i ciekawa. Polecana osobom szukającym przygody.

Baza mieści się przy ul. Rzeczna nr 2 w Białowieży. Tutaj możesz bezpiecznie zostawić samochód, rower. Idąc łąką dochodzimy do rzeki i zaczynamy przygodę.

Na spływy kajakowe należy się wcześniej umówić dzwoniąc pod nr telefonu: 606 937 281 lub 795 478 554

Na wynajem mamy 6 wygodne dwuosobowe kajaki